• image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
 • image
  390 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 315
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 1.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 4
 • 4

Vile ne shitje ,Ksamil

Vile 3-kateshe per shitje ne Ksamil ,.Sipërfaqe totale e truallit eshte 1200 m² nga te cilat 370m2 eshte ndertimi. Kati i parë i vilës është i papërfunduar ndërsa kati i dytë dhe i tretë janë të organizuar secila në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë,, 2 banjo, 1 ballkon i madh nga ku mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te detit dhe qytetit. Vila është e mobiluar plotësisht me pajisje cilësore me sistem kaldaje nafte, gjenerator,oxhak ne cdo kat.,. Për informacione të mëtejshme kontaktoni me ne.

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 370
 • Siperfaqe neto : 1200
You dont have any videos

Prona te ngjashme