• image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
 • image
  55 500€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 316
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: 850€
 • 0.00m2
 • Sarande - Sarandë

Apartamente ne Ksamil

Shiten apartamente 1+1 ne Ksamil.. Ndertim i ri prane plazhit..Apartamentet kane siperfaqe te pergjithshme 65m2 dhe jane te organizuara ne:1 dhome gjumi,1 sallon & guzhin,1 ballkon dhe nje tualet.Prona eshte e pajisur me hipoteke..Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni..

You dont have any videos

Prona te ngjashme