• image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 317
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 82.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament 1+1 ne Sarande

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande Kati i 3-te, ndertim i ri. Siperfaqe e pergjithshme 82m2 Pamje ballore nga deti Organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 2 tualete. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 82
You dont have any videos

Prona te ngjashme