• image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 318
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 138.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament ne sarande

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti. Prona ndodhet ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete prane te gjitha sherbimeve. Ndertim i ri me ashensor. Kati i 3-te Siperfaqe e pergjithshme 138m2 E organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine,2 ballkone dhe 2 banjo. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 138
You dont have any videos

Prona te ngjashme