• image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 319
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 107.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament per shitje

Shitet Apartament me pamje ballore nga deti.Prona ka një sipërfaqe totale prej 107 m2, përbëhet nga dy dhoma gjumi, një sallon+ guzhinë e perbashket, dy ballkone të mëdha dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 6-te një ndërtimi të ri dhe me cilësi të lartë. Eshtë i pajisur me të gjitha dokumentet ligjore. Mos hezitoni të kontaktoni me ne për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme