• image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
 • image
  60 000€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 320
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 90.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne zonen e portit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ka siperfaqe te pergjithshme prej 90m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine, 1 ballkon,1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme