• image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
 • image
  74 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 321
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 115.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartamenti ne shitje Sarande

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen butrinti ne Sarande.Prona ndodhet mbi rruge kryesore prane cdo sherbimi te nevojshem dhe 5 minuta distance nga plazhi.Ka siperfaqe te pergjithshme 115m2 dhe eshte e perbere nga:2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 2 tualete.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme