• image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
 • image
  64 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 322
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 67.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje

Shitet Apartament 1 +1 me pamje nga deti , afër shëtitores kryesore. Prona ndodhet ne "rrugën Skenderbeu" dhe eshte e mobiluar. Ndërtimi i ri dhe me cilësi të lartë në një zonë të qetë, 5 minuta distance me kembe nga plazhi, ka një sipërfaqe totale prej 67 m2. Përbëhet nga: një dhomë gjumi, një sallon& kuzhinë e perbashket, një tualet dhe një ballkon të madh me pamje anesore nga deti. Kontaktoni me ne për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 67
You dont have any videos

Prona te ngjashme