• image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
 • image
  200 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 328
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 0.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Papafingo ne shitje Sarande

Shitet papafingo vija e pare ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga shtetas te huaj prane bougainville bay resort..Pamje ballore nga deti kati i fundit ndertim cilesor..Prona eshte e mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone dhe 1 sallon & guzhine.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme