• image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 329
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 100.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Apartament 2+1 ne Sarande ne nje zone te preferuar, ndertim i ri dhe cilesor me siperfaqe te pergjithshme 100m2..Prona eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi,2 ballkone,1 sallon & guzhine dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme