• image
  42 000€ For sale
 • image
  42 000€ For sale
 • image
  42 000€ For sale
 • image
  42 000€ For sale
 • image
  42 000€ For sale
 • image
  42 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 330
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 76.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje, Sarande

Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti siperfaqe e pergjithshme 76m2 i organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 76
You dont have any videos

Prona te ngjashme