• image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 331
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 86.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti ne rrugen Mitat Hoxha nje zone me plazhet me te preferuara te qytetit.Apartamenti eshte i mobiluar ka siperfaqe totale prej 86m2 dhe eshte i perbere nga: 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet..Na kontaktoni Per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Siperfaqe neto : 86
You dont have any videos

Prona te ngjashme