• image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 332
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 80.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 1+1 ne rruge kryesore pamje nga deti 50m larg plazhit..Ne nje zone te preferuar kryesisht nga shtetas te huaj ne rrugen Butrinti..Ndertim cilesor siperfaqe e pergjithshme 80m2..Apartamenti eshte i totalisht i mobiluar ne menyre moderne..Fale pozicionit mund te konsiderohet dhe si nje investim per te ardhmen pasi mund te perdoret per qeradhenie gjate sezonit turistik..Prona eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet..Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme