• image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
 • image
  67 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 334
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 75.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 1+1 ne Sarande pajisur me certifikat pronesie..Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet nje ne ndertese shume cilesore..Eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet..Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme