• image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
 • image
  96 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 334
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 105.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet Apartament 2+1 ne Sarande,ndodhet ne nje zone te qete afer te gjitha sherbimeve.Prona ka siperfaqe totale prej 105 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon&guzhine e perbashket,1 ballkon dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme