• image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
 • image
  97 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 336
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 110.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer te gjitha sherbimeve si markete,reastorante,transport publik,shkolla,etj.Ndertese e re.Prona ka siperfaqe totale prej 110 m2 eshte e pajisur me certifikat pronesie dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon&guzhine ,1 ballkon i madh dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme