• image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 357
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 70.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Apartament 1+1 mbi rrugen Butrinti pak minuta distance nga plazhi. Prona Ka siperfaqe totale 70m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie, eshte e mobiluar dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet..Mundesi e mire investimi pasi kjo zone preferohet nga shtetas te huaj dhe mund te shfrytezohet per qeradhenie gjate sezonin turistik.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per te vizituar pronen..

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme