• image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
 • image
  120 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 358
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 120.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Papafingo ne shitje Sarande

Papafingo me pamje anesore nga deti ne Sarande. Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te preferuar ter qytetit.Pajisur me certifikat pronesie. Ka nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe perbehet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 verande.Per 130 000euro plus 1 garazh privat.Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme