• image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
 • image
  69 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 359
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 90.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Apartament 2+1 i mobiluar me pamje anesore nga deti ne Sarande..Pajisur me certifikat pronesie.Prona ndodhet ne nje zone te qete te qytetit.Ka nje siperfaqe totale prej 90m2 dhe perbehet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme