• image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 360
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 77.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Apartament me pamje ballore nga deti ne shitje ne rrugen Butrinti ne zonen me te preferuar te qytetit kryesisht nga shtetas te huaj..Pak metra distance nga deti.Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie, ka siperfaqe te pergjithshme 77m2 dhe eshte totalisht e mobiluar..Organizuar ne: 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 77
You dont have any videos

Prona te ngjashme