• image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 361
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 50.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Siperfaqe e pergjithshme 50m2 Totalisht i mobiluar Pajisur me certifikate pronesie Organizuar ne: 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 tualet dhe 2 ballkone. Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme