• image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
 • image
  158 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 364
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 75.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

apartament ne shitje Sarande

Apartament 1+1 vija e pare ne det.. ne rrugën Butrinti, zona me e preferuar e qytetit kryesisht nga shtetas te huaj..Ndertim cilesor me pamje të mrekullueshme nga deti. Apartamenti përbëhet nga: 1 sallon & guzhine, 1dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Prona ka sipërfaqe totale prej 75 m2, ofrohet totalisht e mobiluar.. 20 metra larg plazhit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme